Poznaj nas lepiej

kometa

Nasze pierwsze przedszkole powstało w 2006 r . Wieloletnia praktyka pozwoliła nam zdobyć nie tylko ogromne doświadczenie, ale również pełne zaufanie rodziców, a co najważniejsze samych przedszkolaków.

Postawiliśmy silny akcent na wychowywanie, opiekę, bezpieczeństwo i oferowanie rozwojowych programów przedszkolakom. Obrany kierunek pracy dydaktycznej z dziećmi cieszył się, tak dużym zainteresowaniem ze strony rodziców, że postanowiliśmy, uruchomić dodatkowy oddział przedszkolny przy ulicy Pełczyńskiego 28a.

To właśnie poprzez codzienną pasję i zaangażowanie naszego dreamteamu nauczycieli, przedszkolaki maszerują do nas z niegasnącym uśmiechem na buziach. Nasze świadome podejście do dzieci i troska o  prawidłowy rozwój , jest gwarantem ich dobrego samopoczucia w naszym przedszkolu.

balon-01

Zadowolenie Twojego dziecka jest dla nas najlepszą nagrodą !

Nasze przedszkole niepubliczne, to przede wszystkim super kadra!

Nasze przedszkole tworzy zespół wykształconych i kreatywnych nauczycieli dbających o ciepłą i przyjazną atmosferę w przedszkolu.

Znamy się na swojej pracy

Przedstawiamy dzieciom własne, wypracowane przez lata twórcze koncepcje rozwiązań programowych, organizacyjnych i metodycznych Swoją indywidualnością wpływamy na podniesienie poziomu nauczania i wychowania w naszej placówce.

Jesteśmy odpowiednimi osobami, na właściwych miejscach

Większość z nas wybrała studia pedagogiczne z myślą o pracy z dziećmi. Podczas kierunkowych studiów zdobyliśmy odpowiednie kompetencje i potrzebne kwalifikacje. Dzięki naszym osobowościom, indywidualnemu podejściu i empatii maluchy w podskokach wracają do nas każdego ranka. A my codziennie na to czekamy 😉 Szybko stajemy się przyjaciółmi, którzy często są kompanami podczas szalonych zabaw, nierzadko też powiernikami największych sekretów.

opuchatku_03

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”.

Jesteśmy bardzo otwarci i szybko angażujemy się w kontaktach z dziećmi i ich rodzicami.
Odznaczamy się wysoką kulturą osobistą i taktem pedagogicznym, posiadamy poczucie obowiązku i  odpowiedzialności.

Wartości, którymi się kierujemy

foto011

Z sercem podchodzimy do naszych podopiecznych. Dlatego każdego dnia w swojej pracy kierujemy się następującymi zasadami:

cloud_x

Dostarczamy pełną harmonii akceptację, uznanie i indywidualne podejście każdemu dziecku.

cloud_x

Realizujemy aktywizujące metody nauczania, które pobudzają aktywność twórczą , motywują dzieci do podejmowania działań

cloud_x

Z nami nic nie musisz ! Dzieci bez przymusu dużo chętniej wykonują zadania i angażują się.

cloud_x

Rozwijamy dziecięcą inteligencję na wielu płaszczyznach

Wspierają nas specjaliści

foto006

Psycholog

Specjalista prowadzi z dziećmi zajęcia indywidualne i grupowe oraz konultacje z rodzicami.

Szczególną sympatią dzieci cieszą się Warsztaty Umiejętności Społecznych zatytułowane Przygody z Miminkami. Na warsztatach poruszana jest tematyka ważna dla dzieci w atmosferze rozmów i zabawy, które wspomagają je w radzeniu sobie z pojawiającymi się problemami taki, jak np. agresja, nieśmiałość czy nietolerancja.

Natomiast podczas indywidualnych spotkań z psychologiem dziecko otrzymuje dodatkowe wsparcie w uznaniu i rozwiązaniu problemu.

Nasza placówka raz w miesiącu organizuje indywidualne konsultacje dla rodziców. Stoimy na stanowisku, że współpraca i pełne wsparcie najważniejszych osób w życiu małego człowieka przynosi pozytywne rezultaty i pomaga w rozwiązaniu jego problemów.

Instruktorzy zajęć dodatkowych

Specjaliści , którzy z z pasją od lat realizują z przedszkolakami najróżniejsze zajęcia tematyczne podczas których mogą rozwijać swoje pasje i zamiłowania – judo, ceramikę, szachy, rytmikę , kółko teatralne, taniec, legorobotykę , jęz.angielski , spotkania ze zwierzątkami.

Logopeda

Przedszkolaki mogą też liczyć na pomoc logopedy. Dbając o należyte zdrowie dzieci, ich rozwój i pełen komfort czerpania z życia „pełnymi garściami”, organizujemy badania diagnostyczne przesiewowe oraz w razie potrzeby indywidualne terapie logopedyczne.

Metodyk edukacji polskojęzycznej

W trosce o najwyższe standard pracy gwarantujemy naszym nauczycielom pomoc w dobieraniu odpowiednich metod pracy dydaktycznej..  Doświadczony metodyk wychowania przedszkolnego wspiera nasz zespół wzbogacając o  autorskie programy i wytyczne  zapewniające naszym przedszkolakom odpowiedni  rozwój  i wiedzę podaną  w atrakcyjnej dla nich formie.

Metodyk i instruktor edukacji anglojęzycznej

Wspaniała , pełna pasji osoba realizująca autorski program nauczania języka angielskiego . Poprzez całodzienne działania , komunikację wyłącznie w języku angielskim osiąga wspaniałe efekty swojej pracy. A za jej specyficzną, niezwykle atrakcyjną formą zajęć dzieci po prostu przepadają.

latawiec-niebieski

Opinie Rodziców

Sprawdź, co mówią rodzice, którzy już nam zaufali

Mauris porttitor lacinia tincidunt. Fusce finibus purus augue. Integer quis neque id ex auctor facilisis ut sit amet neque. Morbi sit amet facilisis dolor. Sed auctor, massa sed lobortis auctor, turpis odio fringilla est, ac laoreet lectus urna vel nibh.

Janek tata Oli

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras interdum facilisis mi. Morbi sapien ante, imperdiet sit amet enim at, aliquam pellentesque felis. Suspendisse potenti. Etiam urna ex, luctus sed scelerisque a, tristique nec ante.

Małgorzata mama Stasia i Emilki
puchatek-grzybek

Przedszkole "Puchatek " ma status Przedszkola Niepublicznego, pozostającego pod nadzorem Kuratorium Oświaty na podstawie wpisu do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych pod nr 163/PN/06 prowadzonej przez Biuro Edukacji w Urzędzie Miasta st. Warszawy.