3 CZERWCA- EKOPROJEKT PANI KASI
3 czerwca Na ostatnich zajęciach w tym roku przedszkolnym Pani Kasia ”pokaże” dzieciom czym jest wiatr.  Przedszkolaki dowiedzą się co oznaczają poziomy lub prawie poziomy ruch powietrza względem powierzchni ziemi. Jak powstaje wiatr? I czy jest on potrzebny, jeśli tak do  czego?
5 CZERWCA            OLIMPIADA SPORTOWA
05 CZERWCA Wielki dzień sportu w Puchatku. Dla dzieci przede wszystkim świetna zabawa, ale również rozwijanie sprawności ruchowej i kształtowanie postawy prozdrowotnej. Tego dnia po uroczystym wniesieniu flagi i  ognia na rozpoczęcie Olimpiady odbędzie się ślubowanie oraz wspólna rozgrzewka. Każde dziecko weźmie udział w  zmaganiach sportowych. Będzie wesoło, zdrowo i bardzo kolorowo.
        5 CZERWCA       TURNIEJ SZACHOWY
05 CZERWCA Przypada termin na niezwykłe wydarzenie. Uczestnicy zajęć szachowych, którzy zostaną wyłonieni w przedszkolnym Turnieju- będą się zmagać w Turnieju Szachowym-łączymy pokolenia z Klubowiczami Bemowskiego Klubu Seniora. Trzymamy kciuki z naszych szachistów.

10 CZERWCA     WARSZTATY PODRÓŻNICZE „DZIKA AFRYKA”

10 CZERWCA Po raz ostatni w tym roku przedszkolnym wyruszymy „w podróż” do dalekich krajów. Tym razem odwiedzimy dzikie tereny Afryki. Poznamy gatunki dzikich zwierząt, dowiemy się gdzie znajduje się największa pustynia i jaki kolor mundurków szkolnych jest  popularny na najbardziej rozgrzanym  kontynencie.
11 CZERWCA    WYCIECZKA DO FRAJDALANDII
11 CZERWCA   wszystkie Przedszkolaki wybiorą się  do FRAJDALANDII-miejsca pełnego zabawy dla starszych i młodszych.  W programie naszej przedszkolnej wyprawy  pokazy sokolnicze, małpi gaj, odwiedzenie  Zwierzogrodu  ( a tym między innymi spacer po mini ZOO, przywitanie ze zwierzętami, poznawanie ich zwyczajów, zachowań, karmienie alpak), zabawa w niskim parku linowym i zjazd 25 metrową tyrolką, dmuchańce, plac zabaw, a na zakończenie ognisko z kiełbaskami
12 CZERWCA         KONCERT AFRYKAŃSKI NA BĘBNACH
Podczas koncertu będziemy tańczyć jak słonie, śpiewać, skakać jak antylopy, tupać i jak przystało na afrykańskie zwyczaje-grać na bębnach. Poznamy różne afrykańskie instrumenty.
14 CZERWCA         NOCOWANKA W PRZEDSZKOLU
 14 CZERWCA zapraszamy Tygryski, Kociaki i Misie na nocną przygodę w Puchatku. Tego wieczoru Starszaki pozostaną w przedszkolu. Wszyscy wspólnie zjedzą kolację-własnoręcznie przygotowaną, wezmą udział w podchodach, zabawach muzycznych, wyjdą na plac zabaw a wieczorem niespodzianka… seans filmowy z pop-cornem.

17 CZERWCA   ZEBRANIE DLA RODZICÓW TYGRYSKÓW I MISIÓW
17 CZERWCA o godzinie 18.00 odbędzie się zebranie dotyczące organizacji pracy grupy sześciolatków-przyszłorocznej ‘Zerówki”. Serdecznie zapraszamy na nie Rodziców Tygrysków i Miśków do PI. Zebranie z dyrekcją i wychowawcą grupy O szczegółach zebrania zostaną Państwo poinformowani drogą mailową.
18 CZERWCA   POŻEGNANIE STARSZAKÓW
18 CZERWCA Odbędzie się uroczyste spotkania z Rodzicami Kociaków  w trakcie, którego dzieci zaprezentują występ artystyczny oraz nastąpi wręczenie nagród i dyplomów dzieciom, które od września rozpoczną swoją przygodę ze szkołą.
18 CZERWCA   ZEBRANIE DOTYCZĄCE DOBREJ ADAPTACJI
18 CZERWCA o godzinie 18.00 odbędzie się zebranie o dobrej adaptacji dla Rodziców nowych dzieci rozpoczynających przygodę z przedszkolem od września 2019 roku.. Serdecznie zapraszamy na nie Rodziców Maluszków. O szczegółach zebrania zostaną Państwo poinformowani drogą mailową.
18 CZERWCA   PODSUMOWANIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO
18 CZERWCA zapraszamy Przedszkolaki na wspólną zabawę muzyczną  z Panią Moniką Urban podsumowującą cały rok przedszkolny. Kolejne piosenki przypomną nam co się wydarzyło w poszczególnych miesiącach, jak się bawiliśmy, czego się nauczyliśmy i jakie miejsca odwiedziliśmy.
                24 CZERWCA   ŚWIĘTO LATAWCA
24 czerwca fantastyczna zabawa dla wszystkich Przedszkolaków. Początek wakacji z pewnością kojarzy się z plażą, wiatrem i ….latawcem. My z tej okazji przygotujemy własnoręcznie latawce i na pobliskim terenie postaramy się puścić nasze „kolorowe straszaki” wysoko do nieba…
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
28 CZERWCA   WITAJCIE WAKACJE
28 czerwca Wakacje to czas beztroski i zabawy, podczas spotkania z ratownikiem dowiemy się jak spędzić lato w mieście, na wsi, nad wodą, aby było bezpieczne. Nasze puchatkowe przedszkolaki dowiedzą się  co robić, na co zwracać uwagę i jak dbać o siebie, abyśmy z wakacji mieli tylko miłe wspomnienia.

Najbliższa konsultacja z psychologiem odbędzie się w dniu 10 czerwca 2019 r. Zapisy przyjmujemy biurze przedszkola u dyrektora placówki.