1 LUTEGO         ZEBRANIE DLA RODZICÓW W SPRAWIE
                        17:45 - ŻABKI

3 LUTEGO          DZIEŃ OTWARTY NA ZAJĘCIACH

ADAPTACYJNYCH

W sobotę odbędzie się dzień otwarty Przedszkola, skierowany do Rodziców i Dzieci, które nie są jeszcze naszymi przedszkolakami. Jeśli mają Państwo młodsze dzieci, lub wśród znajomych kogoś, kto poszukuje przedszkola dla dziecka, będziemy wdzięczni za podzielenie się tą informacją. Dzień otwarty odbędzie się w budynku PII, przy ul. Pełczyńskiego 28A o godzinie 10.00- 12.00.

6 LUTEGO              BAL KARNAWAŁOWY

Chcecie przeżyć niezwykłą przygodę i wraz z nami wyruszyć  na podbój świata bajek i baśni?
Po drodze odwiedzimy wiele „Magicznych Krain” i spotkamy cudownych, bajkowych przyjaciół. W tę niezwykła  podróż zabiorą Was pełni humoru i temperamentu aktorzy – Ewa Dobrowolska i Jarosław Gmitrzuk (absolwenci    Warszawskiej Akademii Teatralnej), którzy sprawią, że przygoda ta na długo zagości w waszej pamięci.

10:00 - 11:00  Skrzaty, Smoki, Kaczorki, Tygryski (w PI)
         11:30 – 12:30  Żabki, Miśki, Słoneczka, Kociaki (w PII)

8  LUTEGO    TŁUSTY CZWARTEK

8 lutego przypada Tłusty Czwartek, zatem tradycyjnie, poznając staropolskie zwyczaje, poczęstujemy się słodkim przysmakiem, jakim są pączki.

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

08.02 czwartek                   09.02 piątek
       9.45 - SMOKI                   9:45 - KACZORKI
      10.15 - TYGRYSKI               10:15 - SKRZATY
      11.00 - MIŚKI                  11:00 - KOCIAKI
      11.45 - SŁONECZKA              11:45 - ŻABKI

---------------------------------------------------------
12  LUTEGO          DZIEŃ KOTA

Czas kiedy odwiedzają nas w przedszkolu Kotki z Kociej Bawialni, jest jednym z ulubionych dni przez dzieci. Przyjeżdżają do nas kotki różnych ras (brytyjskie, rosyjskie, egipskie, perskie), ale też mieszańce „dachowce”. Ich opiekunowie opowiedzą nam o kocich zwyczajach i upodobaniach, ale także chętne dzieci będą mogły pogłaskać te przepiękne zwierzęta.

Informacja dla Rodziców : Prosimy o zwrócenie uwagi, czy Państwa dziecko może uczestniczyć w takich zajęciach. Proszę o zgłaszanie do wychowawców grup alergii na koty.

-----------------------------------------------------------
14  LUTEGO                WALENTYNKI W PRZEDSZKOLU

Serca i serduszka oraz mówienie sobie miłych, ciepłych słów, okazja do okazania dobrych uczuć nie obędzie się bez hucznych obchodów w przedszkolu. W tym dniu będziemy prowadzić wiele zabaw integrujących dzieci, sprzyjających okazaniu sobie uczuć, przyjaźni.

Informacja dla Rodziców : Prosimy ubrać Dzieci na czerwono.

22  LUTEGO                WYCIECZKA

Dzieci z grup Kociaków, Żabek i Słoneczek wybiorą się na wycieczkę do Muzeum Narodowego, gdzie obejrzą wystawy oraz wezmą udział w lekcji muzealnej. Tematy lekcji:
„Świat rycerzy, księżniczek i świętych” oraz „Ptaki, robaki i inne zwierzaki”.
Informacja dla Rodziców :     Wyjazd: 9.15

KONSULTACJE Z RODZICAMI

W lutym zapraszamy na spotkania dla Rodziców z wychowawcami grup. Spotkania mają charakter indywidualny i nie są obowiązkowe.  Ich celem jest dostęp rodziców do szczegółowej informacji odnośnie dziecka i jego funkcjonowania w przedszkolu oraz podzielenie się obserwacjami dokonywanymi przez nauczyciela.
Listy zapisów na spotkania dostępne są u nauczycieli grup. Na spotkania zapraszamy:

19.02 od godz. 15.00 Tygryski
                                         19.02 od godz. 15.00 Miśki