1 LIPCA                         POWITANIE WAKACJI

1 LIPCA  spotkamy się wszyscy w budynku PII. Rozpoczniemy pierwszy tydzień tematyczny wakacji „Świat gier planszowych”. Dzieci będą się integrować w nowych wakacyjnych grupach poprzez liczne zabawy i gry w  grupach.

15 LIPCA              WYCIECZKA DO ZAMKU KRÓLEWSKIEGO

15 LIPCA na wycieczkę do Zamku Królewskiego wybiorą się  dzieci z grup: Słoneczka, Smoki, Kaczorki, Skrzaty,  Tygryski, Kociaki i Miśki.  Dzieci będą miały okazję z przewodnikiem obejrzeć Rezydencję Królów i dowiedzieć się dlaczego komnaty są ogromne, a łóżka królewskie bardzo małe?
Wyjazd: 10.45
Koszt: 30 zł. /dz.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

19 LIPCA          WARSZTATY „Z KRÓLEWSKĄ MUZYKĄ W TLE