04 STYCZNIA     TANIEC- ZAJĘCIA OTWARTE
4 STYCZNIA  zapraszamy rodziców dzieci z grup Miśków i Skrzatów na zajęcia otwarte połączone z pokazem z tańca nowoczesnego. Zajęcia poprowadzi instruktor tańca, Pani Joanna Przemorska. Zajęcia odbędą się w Sali Miśków o godzinie 15.00.
------------------------------------
07 STYCZNIA         EKOPROJEKT PANI KASI
Pani Kasia zaprosi 4 , 5 i 6 latki na fantastyczny Dzień Śniegu.
Zjawiska zachodzące w przyrodzie są fascynujące. Każde dziecko uwielbia eksperymentować i zdobywać praktyczną wiedzę, dzięki której skomplikowane procesy stają się łatwiejsze do zrozumienia i zapamiętania, a jednocześnie pobudzają wyobraźnię! Tym razem na warsztatach dowiemy się jak to się dzieje, że z nieba zamiast deszczu spadają artystycznie uformowane płatki, które wyglądają, jakby ktoś bardzo starannie je narysował.

---------------------------------------------------------
14 STYCZNIA     TEATRZYK PT. „ ŚWIAT CYRKU PANA ABRADAABRY”
14 STYCZNIA zaprosimy wszystkie przedszkolaki na spektakl teatralny w wykonaniu aktorów z grupy „Tup Tup” . Przedstawienie utrzymane jest w klimacie cyrkowym, pełnym zabawnych gagów i sztuczek. Tytuł sztuki to „Świat cyrku pana Abraadabry”.
- ---------------------------------------------------------
15 STYCZNIA        WYCIECZKA DO TEATRU „BAJ”
                      Kaczorki, Skrzaty
Dzieci z grup Kaczorków i Skrzatów  wyjadą na wycieczkę do Teatru Baj- scena przy Van Gogha. Wezmą tam udział w spektaklu pt. „Zima w Dolinie Muminków”.
 uminki jak misie zapadają w zimowy sen. A co się może stać, kiedy Muminek obudzi się w środku zimy? Może pomyśleć, że cały świat zniknął, bo wszystko przykryte śniegiem wygląda całkiem inaczej. Okazuje się jednak, że nawet zima, choć brakuje jej kolorów, też ma swój urok. Można jeździć na nartach, poznać Trolla, który mieszka za piecem i zaprawionego w zimowych sportach Paszczaka. Można też świętować wigilię, ale w tym celu trzeba już obudzić pozostałe Muminki.
Na scenie ożywają bohaterowie z opowiadań Tove Jansson: Mama i Tatuś Muminka, Mała Mi, Paszczak, Too-Tiki. Wspólnie z nimi mali widzowie odkrywają różne oblicza zimy, która może być puchata i miękka jak pierzyna, ale też lodowata i niebezpieczna.
----------------------------------------------------------
16  STYCZNIA          WYCIECZKA  DO  BIBLIOTEKI
              Kaczorki, Skrzaty
16 STYCZNIA dzieci z grup Skrzatów i Kaczorków wybiorą się na wycieczkę do pobliskiej biblioteki.  Zwiedzą bibliotekę, pobawią się , a także wezmą udział w lekcji bibliotecznej pt. „Karnawałowe szaleństwa”.
- --------------------------------------------------------
16 STYCZNIA        WYCIECZKA DO TEATRU „IMKA”
         Tygryski, Miśki, Kociaki
16 STYCZNIA wycieczka do teatru IMKA dla grup : Tygrysków, Miśków  i Kociaków  na przedstawienie pt. „Mały Książę” .
Musical „Mały Książę” to 95- minutowa opowieść o chłopcu. Który istnienie w każdym z nas. Forma przedstawiona w teatrze Imka to przyjemna dla oka i ucha historia opowiedziana przez profesjonalnych twórców i wykonawców. Zaczarowany świat kostiumu, muzyki, wokalu i sztuki aktorskiej pozwolą poznać „Małego Księcia” z zupełnie innej strony. Spektakl przekłada się równomiernie tekstem i piosenkami, co powoduje, że jest ciekawy a czas jego trwania mija w ułamkach sekund, powodując chęć ponownego spotkania się z bohaterami opowiadanej historii.

17  STYCZNIA          DZIEŃ POPCORNU
17 STYCZNIA zaprosimy dzieci do udziału w dniu specjalnym, tym razem będzie to dzień popcornu. Dowiemy się, jak robi się popcorn, jakie są jego rodzaje. Wykonamy sami rożki na popcorn i weźmiemy udział w seansie filmowym z popcornem w roli głównej.
- ----------------------------------------------------
22 i 23 STYCZNIA    DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Zapraszamy na występy dzieci w przedstawieniach specjalnie przygotowanych na tę wyjątkową okazję, jaką jest Dzień Babci i Dziadka.
    22.01  we wtorek:
     9.45 Żabki
            10.15 Kaczorki
      11.00 Miśki
     11.45 Kociaki

23.01. w środę:
       9.45 Słoneczka
          10.15 Smoki
          11.00 Tygryski
         11.45 Skrzaty

- --------------------------------------------------
24-31 STYCZNIA   TYDZIEŃ CZYTELNICTWA
W dniach 24.01- 31. 01 nasze dzieci wezmą udział w tygodniu czytelnictwa. Zaprosimy rodziców, aby wzięli udział w akcji czytania dzieciom książek, które uznają za ciekawe i wartościowe. Codziennie w godzinach popołudniowych rodzice są oczekiwanymi gośćmi

- ---------------------------------------------------
31 STYCZNIA  ZEBRANIE
              Misie, Tygryski
W dniu 31 STYCZNIA zapraszamy Rodziców dzieci z grup Tygrysków i Miśków na zebranie w sprawie organizacji zerówki w naszym przedszkolu.
Miśki 17.00- sala Miśków
Tygryski 17.45- sala Kaczorków