4 CZERWCA                DZIEŃ DZIECKA W PRZEDSZKOLU
OBCHODZIMY WIELKIE ŚWIĘTO WYCZEKIWANE Z NIECIERPLIWOŚCIĄ PRZEZ WSZYSTKICH NASZYCH PODOPIECZNYCH.
Tego dnia wszystkie sale zamienią się w magiczne krainy, które dzieci będą zwiedzały a także wezmą udział w atrakcyjnych zabawach w każdej z nich.
W tym roku zapraszamy do Krainy Postaci z Bajek, gdzie m. in. Pobawimy się w Królewnę na ziarnku grochu, będziemy poszukiwaczami zagubionego ogona Kłapouchego a także weźmiemy udział w Quizie „Jaka to melodia”.
Inne sale to Kraina Lodowa z zabawami sensorycznymi z lodem i barwnikami, Sala Piracka, gdzie odbędzie się bal piracki i Sala Iluzji, w której dzieci zostaną zaskoczone magicznymi sztuczkami a także same być może nauczą się odrobiny magii.
Popołudnie spędzimy na: zabawie balonami wypełnionymi wodą, mini paintball ‘u , składaniu baloników i malowaniu twarzy. Odbędzie się także spartakiada sportowa oraz wielkoformatowa praca plastyczna.
Nie obędzie się też bez słodkiego poczęstunku.

5 CZERWCA                TEATRZYK W PRZEDSZKOLU
Odwiedzi nas teatr Prima. Aktorzy przemienią się w dzieci Olka i Tolę , którzy przeniosą nas w świat dziecięcej wyobraźni i szalonych przygód. Spektakl pod tytułem „Wielka podróż Olka i Toli” rozpocznie się o godzinie 11.00 i na chwilę przeniesie nas do świata fantazji.

13 CZERWCA              MALI ODKRYWCY ZWIERZĄT
Przypada termin kolejnego wyczekiwanego przez dzieci spotkania ze zwierzątkami.
Temat warsztatów: „Była sobie świnka”.
„Świnka? Morska?
Cóż to za osobliwy zwierzak?
I gdzie podziała się jego sierść?
A może to hipcio? Ale taki malutki?
Zapraszamy na niezwykłą podróż pociągiem po sawannie. Następna stacja
to nasze przedszkole.
Odwiedzą nas Chrupcio i Pupcio- przedziwne zwierzątka.
Po drodze zrobią sobie przerwę na posiłek i zjedzą kilka jarzynek.”

21 CZERWCA                WITAMY LATO
Pierwszy dzień lata to dla nas powód, aby cieszyć się i radować z coraz piękniejszej pogody i wspaniałych wyjazdów wakacyjnych, które na nas czekają. W tym dniu prosimy, aby dzieci w tym dniu ubrały się na żółto i przyniosły ze sobą okulary przeciwsłoneczne, jeśli mają. W tym dniu przedszkolaki będą brały udział w zajęciach pod hasłem „Zabawy z latem”: Wizyta Pani lato – Co przyniosło dziś ze sobą do nas lato? Odbędą się zabawy z chustą animacyjną w kolorach tęczy, wykonamy pracę plastyczną
„Magiczne lato”, wspólnie wykonamy lemoniadę !
Czy wy wiecie, czy wy wiecie? Słońce to zwykła gwiazda przecież! A jakie jest słońce? Gorące! I nie patrz oczkami na słońce! Bo ono jest bardzo rażące!

21 CZERWCA                POŻEGNANIE STARSZAKÓW
Odbędą się uroczyste spotkania z Rodzicami Starszaków  w trakcie, których dzieci zaprezentują występ artystyczny oraz nastąpi wręczenie nagród i dyplomów dzieciom, które od września rozpoczną swoją przygodę ze szkołą.
Rodziców Starszaków zapraszamy:
16.00 Kociaki
16.40 Żabki
17.30 Słoneczka

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
22 CZERWCA                WYCIECZKA DO CENTRUM NAUKI KOPERNIK
Żabki, Słoneczka, Kociaki, Tygryski i Miśki pojadą na wycieczkę do Centrum Nauki Kopernik. Będzie to naukowo spędzony pierwszy dzień wakacji.
Dzieci Młodsze poza zwiedzaniem ekspozycji stałej, będą miały okazję pobawić się w Galerii Bzzy, zaś dzieci Starsze poza wystawą zobaczą także pokaz w Planetarium.

Informacja dla Rodziców: wyjazd 8:00, powrót godz. 12:00