1 CZERWCA          DZIEŃ DZIECKA W PRZEDSZKOLU

Tego dnia czeka na dzieci wiele atrakcji. Każda grupa odwiedzi „Krainę czarów i magii”, kolorowe „Hawaje”, „Podwodny świat”, oraz „Manufakturę słodyczy”. Każda kraina to inne przygody, tańce, zabawy i konkursy. Na placu zabaw zorganizujemy „Spartakiadę radości”, będzie można poskakać na dużej trampolinie, zaś pan Marcin, instruktor Judo, zaprosi dzieci na pokazy Judo i szermierki. Każde dziecko będzie mogło również wziąć udział w zabawach Judo zorganizowanych przez profesjonalnych instruktorów. W godzinach popołudniowych przewidujemy pokaz baniek mydlanych i malowanie buziek.

5 - 7 CZERWCA       KONSULTACJE Z WYCHOWAWCAMI GRUP

05.06.2017    15.00-18.00 Kaczorki
               15.00-18.00 Smoki

06.06. 2017    15.00-18.00 Miśki
                15.00- 18.00 Tygryski

07.06. 2017    15.00- 18.00 Żabki
                15.00-18.00 Kociaki

08.06.2017    15.00- 18.00 Słoneczka
               15.00- 18.00 Skrzaty

5 CZERWCA           TEATRZYK W PRZEDSZKOLU
W ramach Dnia Dziecka odwiedzi nas Teatr Vena z pięknym przedstawieniem pt.:
„Malutkie Słoniątko”. Jest to przedstawienie kukiełkowe połączone z żywym planem. Opowieść o przygodach małego ciekawskiego słonika, który postanawia zwiedzić świat oraz o tym skąd słoniki mają trąby. Dzieci będą miały możliwość zabawy kukiełkami po zakończeniu przedstawienia.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7 CZERWCA       MALI ODKRYWCY ZWIERZĄT

7 CZERWCA odbędzie się spotkanie z Małymi Odkrywcami Zwierząt w ramach, którego przeprowadzone będą edukacyjne warsztaty przyrodnicze, pt.: „Tam gdzie ja, tam mój domek- poznajemy ślimaka i żółwia”.

21 CZERWCA          WYCIECZKA DO CHATKI MARZEŃ
                      (Żabki, Skrzaty, Miśki, Tygryski, Słoneczka, Kaczorki, Kociaki)

Dzieci wezmą udział w ciekawej wyprawie pt.: SAFARI. To szalona wycieczka dla miłośników przygód. Wybierzemy się w podróż po dzikiej Afryce. Na mini przedstawieniu teatru cieni poznamy różne dzikie zwierzęta i ich odgłosy, potem pobawimy się wspólnie i upieczemy kiełbaski. Zrobimy też afrykańskie dzieło sztuki i utrwalimy wiedzę o poznanych podczas wycieczki zwierzątkach.

Informacja dla Rodziców:
Śniadanie godz. 8:00, wyjazd 8:30, powrót godz. 14:30